Było to wyjątkowe wydarzenie pełne podsumowań, wzruszeń i refleksji nad wspólnie przebytą drogą edukacyjną. Podczas oficjalnej częściej uroczystości świadectwa absolwentom wręczyła pani Dyrektor Bożena Stankowska, gratulując wytrwałości i osiągniętych sukcesów.
Nie zabrakło również ciepłych słów od pani Wicedyrektor Danuty Helińskiej oraz wychowawczyń semestrów, które z dumą żegnały swoich słuchaczy. Był to moment pełen wdzięczności, uśmiechów, ale i wzruszeń symbolicznego zamknięcia ważnego etapu w życiu naszych absolwentów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim ukończenia szkoły i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach życia!


































